חבילות אחסון אתרים לכל סוגי האתרים!

אחסון אתרים מהיר, זמין וזול.

בחרו את החבילה המתאימה עבורכם

  • המחירים לא כוללים מע״מ.

כל החבילות כוללת:

פאנל ניהול ידידותי

חשבונות FTP ללא הגבלה

מסד נתונים MySQL ללא הגבלה

הפניות חשבונות דוא״ל

תואם WordPress ושאר CMS

מתאים למערכות eCommerce

ניהול PhpMyAdmin

תיבות מענה אוטומטי

סאב דומיינים ללא הגבלה

ניהול אבטחת דומיין SSL

תמיכה ב: HTML, PERL, PHP.

אנטי וירוס למיילים

7 גיבויים אחורה

php גרסאות 5 + 7

מערכת סטטיסטיקות

מסנני ספאם למיילים

יצירת קשר

השאירו פרטים ואתקשר בהקדם

אחסון אתרים בחברת אקסייל

אחסון אתרים במהירות גבוהה רק עם אקסייל

אנחנו בחברת אקסייל פתרונות אינטרנט מתמחים במתן שירותי אחסון אתרים לכל סוגי מערכות אתרי האינטרנט. אנחנו עובדים עם שרתים בעלי יכולות גיבוי מתקדמות ומבטיחים שמירה על תוכן האתר שלכם, מהירות גלישה מירבית, והגנה במקרים של קריסה. אנחנו באקסייל מעניקים לכם שירות מלא ותמיכה טכנית של מתכנתים מקצועיים. אנו מציעים לכם חבילות אחסון אתרים מתקדמות המותאמות במיוחד לאתר האינטרנט שלכם.

מה זה אחסון אתרים?

שירות אחסון אתרים הוא שירות נפוץ ונחוץ לכל אדם שמחליט לבנות אתר, אך רבים מבעלי העסקים או בעלי אתרי אינטרנט אינם יודעים מה היא המשמעות של שירות זה. משמעותו של השירות הניתן על ידי חברתנו – אקסייל פתרונות אינטרנט המספק שמירה וגיבוי של תוכן האתר שלכם. בנוסף לשמירה וגיבוי התוכן באתר, אחסון האתר בשרתים ישראלים מספק לבעל האתר נגישות נוחה לגולשים: מהירות טעינת האתר, מהירות טעינת סרטונים, ניהול אתר יעיל ועוד. אחסון האתר מתבצע בדרך של אחסון המידע בשרתים – שרת הוא מחשב גדול המגבה את המידע המועבר אליו. כאשר השרת נמצא בקרבת מקום למקום פעילות האתר כך גוברת יעילות שירות אחסון אתרים. למשל אם האתר פועל בישראל כדאי מאוד לעבוד עם שרתים הממוקמים בישראל שכן שירות זה ישדרג את פעילות האתר ויבטיח נוחות ומהירות גלישה אידאליות.

למי זה מתאים?

אנשים רבים שואלים את עצמם האם הם צריכים לשלם סכום כסף נוסף על שירות אחסון אתרים. התשובה היא חד משמעית כן, למי שמעוניין לספק לגולשים באתר שלו חוויית גלישה נוחה שירות זה מספק פתרון אינטרנטי נחוץ. בנוסף לשדרוג חוויית הגלישה והנוחות המתלווה לגולש המאפשרת לו לבלות זמן רב יותר באתר, שירות זה של חברתנו אקסייל פתרונות אינטרנט מספק גם גיבוי של התוכן באתר האינטרנט.

תוכלו לפנות אלינו בכל שעה משעות הפעילות שלנו ולקבל מענה והדרכה של מתכנתים מקצועיים ומנוסים.

יתרונות שירות אחסון אתרים

ישנם מספר יתרונות חשובים בשירות אחסון אתרים של חברתנו אקסייל פתרונות אינטרנט. יתרון חשוב ראשון הוא גיבוי התוכן באתר: סרטונים, מאמרים, מערכת פורומים, תמונות ומידע תוכן נוסף נשמר בשרת. במקרים של קריסת האתר או קריסת שרתים ניתן לגבות ולשחזר את כל המידע שהיה קיים באתר לפני קריסתו. באופן זה למרות הקריסה יוכלו הגולשים להמשיך לגלוש ללא הפרעות באתר גם בזמן תקלה טכנית שיכולה להיגרם מסיבות שונות. יתרון נוסף הוא שיפור חוויית הגלישה של המשתמשים, בעלי אתרים רבים אינם מודעים לכך אך ככל שהאתר שלהם יפעל באופן אידאלי ומהיר כך הגולש יוכל לבלות זמן רב יותר באתר שלהם. יתרונות אלו תורמים לרובד השיווקי של אתר האינטרנט.

שירות אמין ומקצועי

אנחנו באקסייל קידום אתרים מקפידים על הענקת יחס אישי ללקוחותינו. אנו מתמחים במתן פתרונות אינטרנט שונים ובפרט בשירות אחסון אתרים. תוכלו לפנות אלינו בכל שעה משעות הפעילות שלנו ולקבל מענה והדרכה של מתכנתים מקצועיים ומנוסים בתחום. אנו שמים דגש חשוב על אמינות השירות ושקיפות מלאה עם לקוחותינו על מנת להעניק את השירות היעיל ביותר לשמירה על אתר האינטרנט שלכם ולהבטיח את פעילותו האידאלית.

חבילות אטרקטיביות

חברתנו אקסייל פתרונות אינטרנט מציעה ללקוחותינו חבילות אחסון אתרים אטרקטיביות ונוחות לכל כיס. אנו מתמחים בהתאמת חבילת האחסון לסוג האתר שלכם תוך כדי התאמה של שטח האחסון, מהירות הגלישה, סוג הגיבוי ועוד גורמים נוספים המשפיעים על פעילות אתר האינטרנט.
אם אתם מעוניינים בפרטים נוספים על שירות אחסון אתרים מקצועי של חברתנו אקסייל בניית אתרים, התקשרו כבר עכשיו למספר המופיע באתר וקבלו מענה ישיר על כל השאלות שלכם והצעת מחיר אטרקטיבית לאחסון האתר שלכם.