בניית אתרים לעסקים

אקסייל דיגיטל מומחים בבניית אתר אינטרנט מקצועי לשיווק דיגיטלי הצטרפו ללקוחות המרוצים של אקסייל דיגיטל ותקבלו אתר אינטרנט מקצועי, מעוצב ומצליח באמצעותו תוכלו לבצע שיווק דיגיטלי ולהגדיל את כמות הלקוחות שלכם.

מה אנחנו עושים

בניית אתרים בוורדפרס עם מערכת ניהול מקצועית וממשק עריכת תוכן אלמנטור.

בניית אתר תדמית

אתר תדמית הוא אתר אשר מטרתו היא להציג את העסק והשירותים שלכם לקהל הלקוחות. אתר תדמית הוא ״כרטיס הביקור״ של העסק שלכם.

Artboard 6

בניית דף נחיתה

בניית דף נחיתה מותאם לסלולר עם עיצוב מקצועי, ממשק ניהול תוכן וחיבור למערכת סטטיסטיקות. דף נחיתה המוכן לשיווק דיגיטלי וליצירת לידים.

Artboard 14

שיווק דיגיטלי

שיווק דיגיטלי ליצירת מיתוג וחשיפות במטרה להניע לפעילות ויצירת לידים איכותיים במחיר נמוך באמצעות פרסום בגוגל, פרסום בפייסבוק, בפרסום באינסטגרם.

מעניין אתכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

element-dots-g

15 שנות ניסיון 300+ פרויקטים

הצוות של אקסייל מורכב מאנשים אשר עוסקים בבניית אתרים, מיתוג ואסטרטגיה, שיווק ופרסום עם ניסיון של 15 שנים בעולם הדיגיטל. כשאתם עובדים איתנו, אתם מקבלים את כל המיומניות והניסיון שלנו ישירות לתוך העסק שלכם. כל זאת, על מנת להעניק לכם פתרונות יעילים, יצירתיים ואיכותיים כדי שהעסק שלכם יצליח.

פרויקטים נבחרים

element-x-g

מעניין אתכם?

שירותים נוספים

Artboard 3

חנות וירטואלית

אתר חנות הוא אתר אשר מטרתו היא למכור מוצרים אונליין. חנות וירטואלית מחוברת למערכת סליקה אשראי, חשבוניות דיגיטליות וניהול מלאי מוצרים.

Artboard 5

בניית אתר מורכב

אתר מורכב הוא אתר אינטרנט המשולב עם פיתוחים בהתאמה אישית. בדרך כלל חיבורים ל- API, פיתוח מחשבונים, מנועי חיפוש, מערכת תרומות ועוד.

Artboard 14

מיתוג עסקי

מיתוג עסקי בולט ועוצמתי ע״י עיצוב קונספט ושפה גרפית ייחודית ולאחר מכן עיצוב לוגו, עיצוב אתרים, מוצרי דיגיטל ומוצרי דפוס.