בניית חנות וירטואלית

בניית חנות וירטואלית מקצועית שמביאה מכירות.

קצת על בניית חנות וירטואלית

Artboard 3

עיצוב חנות וירטואלית

עיצוב חנות וירטואלית לפי המיתוג העסקי ובמטרה לעניין את הלקוחות שלכם ברכישת המוצרים אונליין.

בניית חנות וירטואלית

בניית חנות וירטואלית עם מערכת ניהול תוכן, סליקת אשראי, ניהול קטלוג, תשלומים, דוחות ועוד.

מעניין אתכם?

פרויקטים נבחרים

element-dots-g

פיצ׳רים באתר האינטרנט

כל הפיצ׳רים החדשניים והפלאגינים המתקדמים ביותר

element-x-g
בניית חנות וירטואלית

כל אתרי החנות כוללים:

מעניין אתכם?

שירותים נוספים

בניית אתר תדמית

אתר תדמית הוא אתר אשר מטרתו היא להציג את העסק והשירותים שלכם לקהל הלקוחות. אתר תדמית הוא ״כרטיס הביקור״ של העסק שלכם.

Artboard 6

דף נחיתה

דף נחיתה הוא אתר אשר מטרתו היא להופיע בשיווק דיגיטלי. לאתר זה יגיעו כל הלקוחות הפוטנציאליים מהפרסום ודרכו ישאירו לכם פרטים ליצירת קשר.

Artboard 5

בניית אתר מורכב

אתר מורכב הוא אתר אינטרנט המשולב עם פיתוחים בהתאמה אישית. בדרך כלל חיבורים ל- API, פיתוח מחשבונים, מנועי חיפוש, מערכת תרומות ועוד.

בניית חנות וירטואלית בחברת אקסייל

אחד מסוגי האתרים המודרניים ביותר כיום הוא אתר חנות וירטואלית. מכיוון שאנשים רבים רוכשים היום מוצרים באינטרנט ונהנים לעשות השוואת מחירים ולמצוא את העסקה הטובה והמשתלמת ביותר עבורם, הרי שאתרים אלה הפכו עם הזמן ליותר ויותר פופולריים וכך גם שירות בניית חנות וירטואלית הפך לפופולרי ונגיש יותר כל בעלי עסקים שונים. אם בעבר הקמת חנות וירטואלית יכול היה לעלות לכם עשרות אלפי שקלים, הרי שהיום בכמה אלפי שקלים תוכלו להקים חנות וירטואלית נפלאה ומקצועית או להוסיף חנות לאתר קיים שלכם.

הצגת המוצרים באתר החנות שלכם

המוצרים הם חלון הראווה של אתר החנות שלכם. למעשה, עבורם הגולשים נכנסים לאתר שלכם. משום כך חשוב להציג אותם לראווה בצורה מקצועית ונכונה ולתת להם חשיפה יתרה ככל האפשר. הציגו את המוצרים שלכם בדף הבית, חלקו אותם לקטגוריות ברורות שיופיעו בתפריט והציגו תמונות איכותיות, מידות ופרטים על המוצרים. על אף שאתרים רבים אינם חושפים את מחירי המוצרים ודורשים מהלקוח ליצור קשר כדי להתעדכן במחיר למוצר מסוים, הרי שחנויות בעלות אחוז המרה גבוה יותר הן אלה שכן חושפות את המחירים של המוצרים ומשתפות את הלקוח בכל הפרטים המדויקים של המוצרים.

היכן נציב באתר אפשרויות ליצירת קשר?

באתר חנות אלקטרונית חשוב מאוד להציב אפשרויות שונות ליצירת קשר עם נציגי החנות על מנת להגדיל את המהימנות של האתר, כמו גם להנגיש את יצירת הקשר ללקוח מה שיקל עליו לעשות זאת. יותר אפשרויות ליצירת קשר אתכם יגדיל את אחוזי ההמרה שבין גולשים לפניות. כמו כן הטמיעו אותם במספר מקומות באתר: בתפריט העליון, בתפריט צדדי, בתפריט תחתון, בעמוד יצירת קשר ייעודי וכו'. אפשרו ליצור קשר דרך האתר עצמו (דף צור קשר וטופס פניה דרך האתר) וכן באפשרות דרך טלפון. אם אתם יכולים להוסיף תמונה + כתובת המשרד/החנות הפיזית שלכם זה רק יוסיף לאמינות שלכם.

האם אפשר להוסיף חנות לאתר קיים?

לצד כל זה חשוב בבניית האתר לבצע פעולות שונות המשפרות את חוויית המשתמש באתר כך שתוכלו ליהנות מיתרון על פני המתחרים שלכם בקידום האורגני של האתר בגוגל. כמו כן שיפור חוויית המשתמש באתר תתרום גם לשיפור אחוזי ההמרה באתר. אנו בחברת אקסייל דיגיטל – סוכנות דיגיטל לעסקים נשמח לבנות עבורכם אתר מקצועי ברמה הגבוהה ביותר. צרו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם.