בניית אתר וורדפרס

בניית אתר וורדפרס עם אלמנטור פרו.

איך אנחנו עושים את זה?

עיצוב האתר

עיצוב אתר אינטרנט ע"פ הקונסט העיצובי של העסק שלכם. בניית שפה גרפית לאתר האינטרנט בהתאמה מלאה למובייל.

עיצוב האתר

בניית אתר וורדפרס מעוצב ומצליח בהתאם לשיטת Mobile First. בניית אתר תדמית, חנות וירטואלית ודף נחיתה מצליחים שמביאים תוצאות.

מעניין אתכם?

פרויקטים נבחרים

element-dots-g

פיצ׳רים באתר האינטרנט

כל הפיצ׳רים החדשניים והפלאגינים המתקדמים ביותר

element-x-g
בניית אתר וורדפרס

כל האתרים כוללים:

מעניין אתכם?

שירותים נוספים

Artboard 3

חנות וירטואלית

אתר חנות הוא אתר אשר מטרתו היא למכור מוצרים אונליין. חנות וירטואלית מחוברת למערכת סליקה אשראי, חשבוניות דיגיטליות וניהול מלאי מוצרים.

Artboard 6

דף נחיתה

דף נחיתה הוא אתר אשר מטרתו היא להופיע בשיווק דיגיטלי. לאתר זה יגיעו כל הלקוחות הפוטנציאליים מהפרסום ודרכו ישאירו לכם פרטים ליצירת קשר.

Artboard 5

בניית אתר מורכב

אתר מורכב הוא אתר אינטרנט המשולב עם פיתוחים בהתאמה אישית. בדרך כלל חיבורים ל- API, פיתוח מחשבונים, מנועי חיפוש, מערכת תרומות ועוד.

בניית אתר וורדפרס בחברת אקסייל

בניית אתר לעסק הנה חיונית לא משנה מהי הפלטפורמה עליה נבנה האתר. קודם כל חשוב שלעסק שלכם יהיה אתר אינטרנט מקצועי ואיכותי שיציג אתכם בצורה מכובדת, יבליט את המוצרים והשירותים שלכם ויהווה תשתית טובה לשיווק העסק שלכם והבאת לקוחות חדשים. בניית אתר וורדפרס עדיפה על מרבית בעלי האתרים בעולם בשל האפשרויות הרבות של השימוש בפלטפורמה, נוחות העבודה בניהול האתר והאפשרות לשלוט בכל פרמטר באתר בצורה נוחה ומהירה.

שימוש בתוספים

בניית אתר וורדפרס פופולרית בעיקר בזכות העובדה שיש אינספור תוספים שניתן להתקין לאתר ולשדרג את השימוש בו. בין אם אתם רוצים ליצור טופס יצירת קשר באתר, להכין קטלוג של המוצרים שלכם, טבלת מחירים, חנות אלקטרונית כתוספת לאתר שלכם, עמוד אודות מקצועי או כל דבר אחר – תוכלו למצוא לכך תוסף מקצועי שניתן להתקין בלחיצת כפתור. כמובן שישנם גם תוספי פרימיום בתשלום אולם תוכלו למצוא אלפי תוספים בחינם.

בניית אתר וורדפרס

כל זמן שמדובר באתר העסק שלכם ולא בבלוג או באתר שנפתח עבור תחביב שלכם, הרי שחשוב שחברה מקצועית תבנה את האתר עבורכם. חברה כזו תעלה לכם כסף עבור השירות אולם היא תדע לבנות עבורכם אתר מקצועי בהתאם לצרכים של העסק שלכם. אתר מקצועי יהיה כבר מותאם לצרכי קידום מבלי שיהיה צריך לתקן בו שגיאות קוד שונות. כמו כן האתר יציג היטב את המוצרים והשירותים שלכם ואת היתרונות של העסק שלכם. אתר מקצועי שחברת אקסייל דיגיטל – סוכנות דיגיטל לעסקים תבנה עבורכם ימיר לכם הרבה יותר מאשר אתר פשוט. צרו עמנו קשר לפרטים נוספים והזמנת השירות.