בניית אתרים לחברת ניקיון

פתרונות דיגיטל לחברת ניקיון

בניית אתר תדמית

אתר תדמית הוא אתר אשר מטרתו היא להציג את העסק והשירותים שלכם לקהל הלקוחות. אתר תדמית הוא ״כרטיס הביקור״ של העסק שלכם.

Artboard 6

דף נחיתה

דף נחיתה הוא אתר אשר מטרתו היא להופיע בשיווק דיגיטלי. לאתר זה יגיעו כל הלקוחות הפוטנציאליים מהפרסום ודרכו ישאירו לכם פרטים ליצירת קשר.

Artboard 7

פרסום בגוגל

פרסום בגוגל הוא פרסום ממומן באמצעות מודעות, באנרים וסרטונים. ע״י פרסום בגוגל ניתן להגיע ללקוחות אשר צריכים את השירות או המוצר שלכם.

Artboard 8

פרסום בפייסבוק

פרסום בפייסבוק הוא פרסום ממומן באמצעות מודעות, באנרים וסרטונים. פרסום בפייסבוק מתבצע בדחיפה ללקוחות אשר מתעניינים בשירות או המוצר שלכם.

Artboard 13

קידום אורגני

קידום אורגני הוא כלי שיווק שבאמצעותו ניתן להגיע למיקומים הראשונים בתוצאות החיפוש בגוגל בעזרת שיטות קידום אורגני SEO.

Artboard 14

מיתוג עסקי

מיתוג עסקי בולט ועוצמתי ע״י עיצוב קונספט ושפה גרפית ייחודית ולאחר מכן עיצוב לוגו, עיצוב אתרים, מוצרי דיגיטל ומוצרי דפוס.

מעניין אתכם?

פרויקטים נבחרים

element-dots-g

פיצ׳רים בניית אתרים לחברת ניקיון

כל הפיצ׳רים החדשניים והפלאגינים המתקדמים ביותר

element-x-g

בניית אתר תדמית

הקמת דף נחיתה

מעניין אתכם?

לקוחות ממליצים

בניית אתרים לחברת ניקיון בחברת אקסייל

כיום כל עסק הרוצה להתקדם, לצמוח וליהנות מקהל רחב של לקוחות פוטנציאלים צריך לנצל את הקדמה הטכנולוגית ולהקים אתר אינטרנט. חברות ניקיון מבוססות בדרך כלל על לקוחות המגיעים מפה לאוזן, דרך ארגונים שונים או בעזרת פרסום פיזי, פיזור מגנטים, פליירים, שלטי פרסום ועוד. ניצול הכוח העצום של האינטרנט יכול לפתוח עבור חברת הניקיון עולם חדש ולאפשר הגעה מהירה ונגישה יותר ללקוחות פוטנציאליים ואף לשבור את המחסום הדמוגרפי ולהגיע ללקוחות חדשים מאזורים שונים בארץ. בניית אתרים לחברת ניקיון תיעשה על ידי חברה מקצועית ומנוסה בתחום כיוון שלא רק הניסיון של שיווק החברה ובניית האתר עבור קהל היעד שלה הוא חשוב אלא גם הכנת האתר כבר משלבי הבנייה שלו לקידום אורגני, עיצוב נקי ואטרקטיבי של האתר להגדלת יחסי ההמרה באתר ועוד.

שלבים מקדימים לבניית אתר לחברת ניקיון

בשלב הראשון על חברת בניית האתר להיפגש עם בעל העסק ולאפיין את החברה. אילו שירותי ניקיון בדיוק החברה מספקת? האם היא עובדת עם אנשים פרטיים או רק ועדי בניין? האם היא מספקת שירותים גם למשרדים, בתי עסק או מבנים ציבוריים או ממשלתיים? כמה עובדים החברה יכולה לספק? מהן המגבלות האזוריות של החברה (או במילים אחרות באיזה אזורים היא מספקת את שירותיה)? ועוד. לאחר האפיון המקדים יש לאפיין את קהל היעד של החברה ולבצע מחקר מתחרים בסיסי כדי לבחון את האתרים של החברות המתחרות ומיהן חברות הניקיון המובילות בגוגל באזורים בהם אתם מספקים שירות.

בניית האתר עם חווית משתמש ברמה גבוהה

בניית האתר שלכם צריך להיות בבסיסו אתר אינטרנט עם מהירות טעינה גבוהה, אתר מותאם לגלישה במסכים שונים (אתר רפונסיבי) ואתר עם חוויית משתמש ברמה הגבוהה. חוויית המשתמש באתר שלכם הוא מונח חשוב מאוד בתחום בניית האתר כיוון שהוא אוכף עשרות פרמטרים חשובים המתחילים כבר בשלבי בניית האתר. אלה מתקשרים בסופו של דבר לחוויית השימוש באתר מהרגע שהגולש נכנס לאתר ועד הרגע שהוא עוזב אותו, כולל השארת הפרטים באתר, לימוד מידע אודות החברה ושירותיה ועוד.

חברת אקסייל דיגיטל מתמחה בניית אתרים לחברת ניקיון וכן לבתי עסק בתחומים רבים אחרים. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לבנות לכם אתר מותאם אישית לצרכים שלכם.

בלוג דיגיטלי

אחסון אתרים

תחזוקת אתרים

תחזוקת אתרים מקצועית אקסייל דיגיטל מומחים בשירות תחזוקת אתרים מקצועי.הצטרפו ללקוחות המרוצים של אקסייל ותקבלו שירות תחזוקת אתרים מקצועי, מהיר עם שירות VIP. המומחיות שלנו

קרא עוד
בניית אתר קטלוג

בניית אתר קטלוג

בניית אתר קטלוג מקצועי שמביא תוצאות. מה אנחנו עושים עיצוב אתר קטלוג עיצוב אתר קטלוג לפי המיתוג העסקי ובמטרה לעניין את הלקוחות שלכם בהשארת פרטים

קרא עוד
בניית אתר מורכב

בניית אתר מורכב

בניית אתר מורכב עם התממשקויות, API והתאמה אישית מה אנחנו עושים בניית אתר מורכב אתר מורכב הוא אתר המצריך התאמה אישית בעזרת תכנות. בניית אתר

קרא עוד

דברו איתנו

צרו עמנו קשר בטלפון: 058-5552545 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.