fbpx

בניית אתרים לעורכי דין

פתרונות דיגיטל לעורכי דין

שירותי בניית אתרים לעורכי דין בחברת אקסייל המומחים בתחום!

בניית אתר תדמית

אתר תדמית הוא אתר אשר מטרתו היא להציג את העסק והשירותים שלכם לקהל הלקוחות. אתר תדמית הוא ״כרטיס הביקור״ של העסק שלכם.

Artboard 6

דף נחיתה

דף נחיתה הוא אתר אשר מטרתו היא להופיע בשיווק דיגיטלי. לאתר זה יגיעו כל הלקוחות הפוטנציאליים מהפרסום ודרכו ישאירו לכם פרטים ליצירת קשר.

Artboard 7

פרסום בגוגל

פרסום בגוגל הוא פרסום ממומן באמצעות מודעות, באנרים וסרטונים. ע״י פרסום בגוגל ניתן להגיע ללקוחות אשר צריכים את השירות או המוצר שלכם.

Artboard 8

פרסום בפייסבוק

פרסום בפייסבוק הוא פרסום ממומן באמצעות מודעות, באנרים וסרטונים. פרסום בפייסבוק מתבצע בדחיפה ללקוחות אשר מתעניינים בשירות או המוצר שלכם.

Artboard 13

קידום אורגני

קידום אורגני הוא כלי שיווק שבאמצעותו ניתן להגיע למיקומים הראשונים בתוצאות החיפוש בגוגל בעזרת שיטות קידום אורגני SEO.

Artboard 14

מיתוג עסקי

מיתוג עסקי בולט ועוצמתי ע״י עיצוב קונספט ושפה גרפית ייחודית ולאחר מכן עיצוב לוגו, עיצוב אתרים, מוצרי דיגיטל ומוצרי דפוס.

מעניין אתכם?

פרויקטים נבחרים

element-dots-g

פיצ׳רים בניית אתרים לעורכי דין

כל הפיצ׳רים החדשניים והפלאגינים המתקדמים ביותר

element-x-g

בניית אתר תדמית

הקמת דף נחיתה

מעניין אתכם?

לקוחות ממליצים

בניית אתרים לעורכי דין בחברת אקסייל

עריכת דין הוא תחום תובעני במיוחד. מצד אחד העבודה בו היא רבה ובתי המשפט מלאים לצערנו באינספור מקרים המטופלים על ידי עורכי דין. לא כל המקרים בהכרח קשורים בעבירות פליליות הקשורות לאלימות, רצח או דברים קשים שאנו רואים בסרטים, כי אם במקרים רבים הקשורים לעסקים, נדל"ן, עובד מעביד, עניינים פיננסיים, דיני משפחה וגירושין, הסכמים שונים ועוד אינספור תחומים. לצד הביקוש הרב יש גם היצע רב של עורכי דין ואנשים העוסקים בתחום המשפטים ובשל כך מדובר בתחרות גדולה מאוד בתחום על תיקיהם של הלקוחות. כדי ליהנות מיתרון פרסומי והבאת לקוחות באמצעות האינטרנט משקיעים משרדי עורכי הדין באתרים נהדרים ויוקרתיים. על כך בניית אתרים לעורכי דין הפך שכיח מאוד בשנים האחרונות וכדאי לשים לכמה דברים חשובים.

עורכי דין הם לא כמו כל איש מקצוע

עורכי דין הם עם תובעני יותר מטבע הדברים. הם צריכים להיראות מקצועיים, חדים, לשדר יוקרה וביטחון ללקוחות וזה תקף לכל דבר הקשור בחברה: החל מהמשרד בו הם יושבים, כיצד כרטיסי הביקור שלהם מעוצבים, מהי החליפה שהם לובשים ועד אתר האינטרנט של המשרד. מלבד החשיבות של עיצוב האתר ושיפור חוויית השימוש בו, גם התוכן יהיה לרוב בשפה גבוהה יותר ולאחר בדיקות רבות לפני שהוא עולה לאתר ומייצג כביכול את החברה.

עיצוב מומלץ לאתרים של עורכי דין

בניית אתרים לעורכי דין כולל טיפול במגוון פרמטרים בצורה מעמיקה יותר מאתרים בתחומים אחרים. מלבד התוכן, חשוב לדאוג לעיצוב שישרה את האווירה היוקרתית והסמכותית שאנו רוצים. לכן תראו אתרים רבים של עורכי דין בצבע חום, שחור או זהב בשילוב צבע לבן כמובן. חשוב שהעיצוב יהיה נקי לעין, בלי פרסומות קופצות, בלי באנרים מציקים לעין ובלי התחכמויות מיותרות. חשוב להתאים את האתר לגלישה במובייל ולהבליט את אפשרויות יצירת הקשר עם המשרד.

הכנת האתר לקידום בגוגל

סביר להניח שהשלב הבא שלאחר בניית אתרים לעורכי דין תהיה הרצון של המשרד להתחיל לפרסם אותו. משרדי עורכי דין פחות משקיעים בחיבור ראשוני אל הלקוחות או שימוש ברשתות חברתיות כדי להגיע אל הקהל שלהם. הם משקיעים בפרסום ממומן בגוגל ובקידום אורגני במנועי החיפוש. לצורך כך אנו בחברת אקסייל דיגיטל נשמח לסייע לכם עם שירותי בניית אתרים מקצועיים המובילים לשירותי קידום ופרסום למשרד והכול במקום אחד. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון 058-5552545.

בלוג דיגיטלי

בניית אתרים לרשויות ממשלתיות

בניית אתרים לרשויות ממשלתיות

פתרונות דיגיטל לרשויות ממשלתיות תחזוקת שוטפת תחזוקת שוטפת כולל העלאת תכנים, סרטונים ותמונות לאתר האינטרנט, יצירת עמודים חדשים, הקמת דפי נחיתה, פיתוח בהתאמה אישית, מענה

קרא עוד
בניית אתרים למתנ"סים

בניית אתרים למתנסים

פתרונות דיגיטל למתנסים תחזוקת שוטפת תחזוקת שוטפת כולל העלאת תכנים, סרטונים ותמונות לאתר האינטרנט, יצירת עמודים חדשים, הקמת דפי נחיתה, פיתוח בהתאמה אישית, מענה ותמיכה

קרא עוד

בניית אתרים לעיריות

פתרונות דיגיטל לעיריות תחזוקת שוטפת תחזוקת שוטפת כולל העלאת תכנים, סרטונים ותמונות לאתר האינטרנט, יצירת עמודים חדשים, הקמת דפי נחיתה, פיתוח בהתאמה אישית, מענה ותמיכה

קרא עוד

דברו איתנו

צרו עמנו קשר בטלפון: 058-5552545 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

לא מצאתם מה שאתם צריכים?

צרו עמנו קשר בטלפון: 058-5552545 או השאירו פרטים ונמצא את הפתרון לעסק שלכם.